HakkımızdaANASAYFA Firma Adı Hakkımızda

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Türkiye’nin alanında en geniş ürün yelpazesine sahip imalatçı firması olan ERSAN TİCARET 1986 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa Küçük Sanayi’de kurulmuştur. Firmamız çeyrek asırdır ülkenin önde gelen oto elektrik ve aydınlatma alanında faaliyet gösteren imalatçı ve yedek parça pazarlama firmalarına, başta duy olmak üzere, terminal, sigorta kutusu, vb. gibi ürünlerin imalatını gerçekleştirmektedir.

 

ERSAN TİCARET sahip olduğu çeşitli tonajlarda 15 adet eksantrik pres ve bir adet plastik enjeksiyon makinesinden oluşan imalathanesi ile ürünlerinin tüm üretim aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

 

Sürekli bir yenilenme ve gelişme içerisinde olan firmamız üretim bantlarında en gelişmiş kalıp sistemlerini kullanarak en düşük maliyet ile en yüksek kalitede ürünü imal etmektedir.

 

Yıllardır sektörde oluşturduğumuz güven ortamı, bize sizi kazandırmaya devam ediyor, biz de oluşturduğumuz bu güven ortamının vermiş olduğu sorumluluk duygusu ile pazar sahamızı ve hizmet kalitemizi her yıl optimize etmeye devam ediyoruz.

 

ERSAN TİCARET Müşteri isteklerine uygun ürün ve hizmet sağlamasıyla, ciddiyeti ve saygınlığıyla önde duran, müşteri nezdinde güvenilir bir firma olarak;

 

  • Kalite ve zamanında teslim şartlarını, müşteri kriterlerine uygun olarak gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlayan,
  •  
  • Etkinliği sürekli iyileştirilerek gelişen sistemiyle, verimini, üretim kalitesini ve pazardaki payını arttıran,
  •  
  • Tüm çalışanlarına ekip çalışması bilincini benimsetmek, eğitimlerle bilgi ve becerilerini arttırmak, böylece sürekli gelişim faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlayan bir işletmedir.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize en kaliteli ürünü, zamanında ve en uygun fiyata sunmaktır.


 

VİZYONUMUZ

Türkiye'de sektörünün ortak değerlerini yaratacak, kalıcılığı sağlayacak, güven ve verimlilik esasına dayanan hizmet kalitesi ile kurulan sistemleri sürekli geliştiren bir firma olma hedefi ile sektöre yön verecek konumun gereklerini yerine getirmek ve müşterilerine, sektöre ve ülke ekonomisine katma değer sağlayan lider bir marka olmak.

 

Anahtar Kelimeler: Far, Sinyal lambası, Sigorta kutusu, Duy, Bulb holders, Headlamps, signal lamps, fuse box.